PUSULA NEDİR?

27 Nisan 2018 Cuma

PUSULA NEDİR?

Okunma Sayısı: 20906 Diğer GENEL


 • PUSULA NEDİR?

  Girişimci olmak istiyorsunuz, ancak nasıl ve nerden başlayacağınıza doğru zamanda ve doğru metotlarla, doğru adımları atma konusunda tereddütleriniz mi var?

  Bu yolculukta yalnız değilsiniz, sizin gibi bu zorlu yollardan geçen ve işlerinde başarılı olan KAGİDER’li girişimci kadınların bir araya gelmesi ve alanında uzman kişilerin gönüllü desteği ile tüm bu sorularınızda sizlere yol göstermek için KAGİDER Pusula’yı hazırladık. Çevrimiçi olarak katılacağınız ‘’Pusula’’ eğitim programında konuları KAGİDER’li kadın girişimcilerin ve gönüllü destekçilerin anlatımıyla izleyeceksiniz.

  Üstelik Pusula eğitimleri bu konuda KAGİDER’in size sunduğu ilk adım. Pusula eğitimlerini başarıyla tamamlamanızın ardından iki programa daha katılabilirsiniz. Bunlar;


  1. İşimi Kuruyorum Eğitimleri


  İşini yeni kurmuş ya da iş fikri olan girişimci adaylarına girişimcilik yolunda aydınlatıcı olmak ve pratik bilgiler sunmak amacıyla, kendileri hem eğitmen hem de girişimci olan KAGİDER üyeleri tarafından iş planı oluşturma, mali mevzuat, fikri mülki haklar, hukuk, pazarlama-satış, teknoloji ve insan kaynakları yönetimi gibi eğitimler verilmektedir. Bilgi için ofis@kagider.org ile iletişime geçebilirsiniz.

  2. Mentörlük Programı

  İşini kuran girişimci kadınlara, kendi işinde başarılı olmuş, mentörlük eğitimi almış KAGİDER’li kadınlar tarafından mentörlük desteği verilmesi. Bilgi için
  ofis@kagider.org ile iletişime geçebilirsiniz.
  Bugün atacağınız ilk küçük adımla çıkacağınız yolda size sonsuz başarılar dileriz.