PUSULA NEDİR?

27 Nisan 2018 Cuma

PUSULA NEDİR?

Okunma Sayısı: 5432 Diğer GENEL


 • PUSULA NEDİR?

  Girişimci olmak istiyorsunuz, ancak nasıl ve nerden başlayacağınıza doğru zamanda ve doğru metotlarla, doğru adımları atma konusunda tereddütleriniz mi var?

  Bu yolculukta yalnız değilsiniz, sizin gibi bu zorlu yollardan geçen ve işlerinde başarılı olan KAGİDER’li girişimci kadınların bir araya gelmesi ve Işık üniversitesinin de akademik desteği ile tüm bu sorularınızda sizlere yol göstermek için KAGİDER Pusula’yı hazırladık. Çevrim İçi olarak katılacağınız ‘’Pusula’’ Eğitim Programında konuları önce KAGİDER’li kadın girişimcilerin ağzından dinleyeceksiniz, ardından da Işık Üniversitesi akademisyenlerinin bu konudaki anlatımını izleyeceksiniz.

  Üstelik Pusula eğitimleri bu konuda Kagider’in size sunduğu ilk adım. Pusula eğitimlerini başarıyla tamamlamanızın ardından iki programa daha katılabilirsiniz. Bunlar;

  1. İşimi Kuruyorum Eğitimleri

  Girişimci kadınlara spesifik olarak proses, insan kaynakları, finans ve diğer yönetim alanlarında sınıf içi olarak sunulan program

  2. Mentörlük Programı

  İşini kuran girişimci kadınlara, kendi işinde başarılı olmuş, mentörlük eğitimi almış Kagider’li kadınlar tarafından mentörlük desteği verilmesi. Bugün atacağınız ilk küçük adımla çıkacağınız yolda size sonsuz başarılar dileriz.

    Video Platform